top of page

Kilka słów o naszej firmie

Marka PTX - polskiego producenta wycinarek oraz przecinarek jest znana w kraju i za granica od ponad 10 lat.

Wielu z naszych pracowników to nie tylko osoby po studiach technicznych ale i operatorzy maszyn których cenne uwagi z codziennego użytkowania pozwalają podnosić jakość przecinarek i przystosować ich typy do ciągle zmieniającego się świata.

Polska Marka maszyn zaczyna być doceniania nie tylko na rynku lokalnym ale i zagranicznym. Dzięki ciężkiej pracy polskich firm polska myśl technologiczna w wielu dziedzinach naszego życia ma rosnące znaczenie i zaczyna być zauważana. Rodzima produkcja pozwala rozwijać się nie tylko nam ale i naszym dostawcom, kooperantom i partnerom.

To dzięki naszym klientom, partnerom każdego dnia możemy rozwijać się, produkować i wdrażać kolejne maszyny z zakresu:
- wycinarek laserowych fiber
- wycinarek plazmowych
- waterjetów
- przecinarek taśmowych

 

Olbrzymią wagę przywiązujemy do najlepszego działania serwisu naszej firmy.

Warunkiem długiego,poprawnego działania wycinarek laserowych i każdej innej maszyny jest należyta obsługa , dbałość o prawidłowe przeglądy i właściwa opieka serwisowa.

Ponad 10 letnie doświadczenie w zakresie instalacji, usuwania usterek gwarantuje serwis na najwyższym światowym poziomie.

Nasi serwisanci posiadają rozległą wiedzę, niezbędny często specjalistyczny sprzęt i urządzenia a także dedykowane oprogramowanie co skraca czas reakcji serwisowych.

Użycie markowych podzespołów w produkcji maszyn gwarantuje dostępność części zamiennych w każdej cześci Europy jak i całego świata.

bottom of page