top of page

Przecinarki taśmowe serii X5

Charakterystyka

Przecinarki taśmowe serii X5 to maszyny pracujące od najmniejszej  średnicy cięcia fi 250 mm do 450 mm. Wyróżniają się dbałością wykonania przez co służą użytkownikowi często przez dziesiątki last. Dbamy o osiągnięcie możliwie najlepszych parametrów technicznych naszego sprzętu mając na względzie także korzystne ceny. Każda piła taśmowa do metalu zapewnia bardzo dobre efekty cięcia oraz długą żywotnosć. Zastosowanie układu sterowania ręcznego, automatycznego, a także CNC pozwoliło zróżnicować urządzenia pod kątem obsługi.
Dostarczmy na rynek krajowy oraz zagraniczny przecinarki taśmowe do metalu oraz sprzęt wiercący i tnący innego typu. Wysoka jakość, niezawodne działanie i atrakcyjna oferta cenowa gwarantują naszym Odbiorcom satysfakcję z zakupu. Posiadamy w asortymencie również urządzenia dedykowane do zadań specjalnych. Chętnie udzielamy dodatkowych informacji dotyczących zastosowania naszych urządzeń. Zachęcamy w tym celu do korzystania z formularza zapytań.
W ciągu wielu lat działalności udało nam się pomyślnie przeprowadzić liczne realizacje, które z chęcią prezentujemy potencjalnym Klientom. Wykonujemy bowiem przecinarki także na specjalne zlecenie. Wspólnie z naszymi Klientami ustalamy charakter zastosowania urządzenia oraz poznajemy oczekiwania Inwestora. Na tej podstawie przygotowujemy niezawodne i unikalne rozwiązania.

Wysoka jakość wykonania oraz atrakcyjna cena sprawia że przecinarki PTX serii X5 są idealnym rozwiązaniem dla małych średnich firm .

 

 By uzyskać więcej informacji zapraszamy tutaj:                      

przecinarka PTX serii X5
przecinarka PTX serii X5
przecinarka srednica cięcia 350 mm
PTX 450 mm
automat NC serii X5
szczęki imadła serii X5 450 mm cięcia
bottom of page